Miętowy Sklep Fabryka Artykułów Pogodnych

Dworcowa 50
Lubicz Dolny
87162
Poland
Telefon: 601 34 84 63

Miętowy Sklep to sklep internetowy, w którym można kupić artykuły firmy Miętowy Kot. Jeżeli szukasz pogodnych i gustownych artykułów do domu, tu czeka na ciebie mnóstwo interesujących propozycji – nie tylko do pokoju dziecka!

Wspólnie z produktami dostępnymi w tym sklepie on-line można stworzyć bajeczne aranżacje – z nimi przy niewielkim nakładzie można zupełnie przeistoczyć pokój dziecięcy. Są to głównie wielorakie nalepki na ściany oraz okna, fototapety dla dzieci, magnetyczne puzzle ozdobne, efektowne koce oraz narzuty, poduszki, na przykład z imieniem, zawieszki, obrazki na ścianę i różnorodne produkty okolicznościowe.

Za sprawą tak wielu sugestiom z pewnością znajdziesz coś wyjątkowego. Sprzedawane w Miętowym Sklepie artykuły będą również kapitalnym pomysłem na podarunek dla najmłodszych na różne okazje.

Sklep zapewnia najwyższą jakość obsługi i ekspresowo realizuje zamówienia z dostawą pod adres wskazany przez klienta. Wszelkie tekstylia oferowane w sklepie są wykonane z użyciem certyfikowanych tkanin.

Miętowy Sklep Naklejki na Ścianę dla Dzieci – życzymy udanych zakupów!

Znajduje się w: Wyposażenie i dekoracja