Małgorzata Krukowska - dietetyk

Waryńskiego 6/92
Warszawa
00631
Poland
Telefon: 503907528

Zacznij szczupleć i popraw swój stan zdrowia – wspólnie z firmą Małgorzata Krukowska Dobry Dietetyk uda ci się zdobyć zwycięstwo jeszcze prościej! 

 

M. Krukowska posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze przygotowywania specjalnych programów odchudzania dla swoich klientów. Dzięki jej pomocy można zacząć żywić się zdrowo i zmierzać do swoich własnych celów, na przykład zrzucenia nadmiernych kilogramów lub poprawy stanu zdrowia w przypadku chorób wymagających wykorzystywania specyficznej diety.

 

Dietetyk M. Krukowska kompleksowo pomaga pacjentom – tworzy kompletne programy dietetyczne, które przeznaczone są na parę miesięcy. Profil usług ujmuje wizyty z dietetykiem razem z testami składu ciała, utworzenie projektu diety oraz wizyty kontrolne. Diety dopasowywane są specjalnie do wymagań klientów – dzięki nim można przyrządzać apetyczne, urozmaicone oraz łatwe dania we własnym zakresie. Dodatkowo M. Krukowska udziela jednorazowych wskazówek dietetycznych.

 

Zapraszamy do wejścia na stronę internetową firmy, gdzie można już w tej chwili sprawdzić całkowitą ofertę i wyszukać dane do umówienia się na wizytę!

Znajduje się w: Dietetyka i odchudzanie