Hoffmann Michał Projektant

Górna Wilda 89/9
Poznań
61563
Poland
Osoba kontaktowa: Michał Hoffmann
Telefon: 606577296

Zadbane i praktyczne wnętrza tworzy Michał Hoffmann Projektant Wnętrz z Poznania – swoim klientom oferuje generalne i profesjonalne usługi projektowe w obszarze wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Kiedy potrzebujesz gruntownego projektu wnętrza odpowiadającego twoim szczególnym potrzebom, w tym miejscu dostaniesz pomoc specjalisty!

 

Michał Hoffmann gwarantuje swoim klientom pełne wsparcie, które mieści procedurę projektowania z zastosowaniem nowoczesnych programów oraz sporządzania realistycznych wizualizacji i modeli – w efekcie klient może dowiedzieć się, jak będzie wyglądała powierzchnia po zakończeniu prac.

 

Oferta zawiera generalne prace, w głównej mierze sporządzenie koncepcji wnętrza, utworzenie na tej kanwie projektu wykonawczego oraz nadzór projektowy nad inwestycją razem z nadzorowaniem zleceń. Architekt sporządza także projekty mebli, detali, oświetlenia.

 

Na witrynie internetowej architekta można już teraz zapoznać się z jego dotychczasowymi, wytypowanymi realizacjami. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług – pierwsze spotkanie jest gratisowe oraz niezobowiązujące!

Znajduje się w: Wyposażenie i dekoracja