Hoffmann Michał Projektant

Górna Wilda 89/9
Poznań
61563
Poland
Osoba kontaktowa: Michał Hoffmann
Telefon: 606577296

Estetyczne i praktyczne wnętrza przygotowuje Michał Hoffmann Projektant Wnętrz z miasta Poznań – swoim odbiorcom dostarcza generalne i fachowe usługi projektowe w zakresie wnętrz mieszkalnych oraz przestrzeni publicznej. Gdy wymagasz drobiazgowego projektu wnętrza odpowiadającego twoim indywidualnym potrzebom, tu otrzymasz wsparcie profesjonalisty!

 

Michał Hoffmann zapewnia swoim klientom pełne wsparcie, które mieści proces projektowania z użyciem nowoczesnych programów oraz tworzenia fotorealistycznych wizualizacji i modeli – w ten sposób klient może dowiedzieć się, jak będzie wyglądała powierzchnia po zakończeniu prac.

 

Oferta zawiera generalne prace, głównie sporządzenie koncepcji wnętrza, skonstruowanie na tej bazie planu wykonawczego oraz nadzór projektowy nad inwestycją razem z dozorowaniem zamówień. Architekt przygotowuje dodatkowo projekty mebli, detali, oświetlenia.

 

Na stronie internetowej projektanta można już w tym momencie zapoznać się z jego aktualnymi, wyselekcjonowanymi realizacjami. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty – początkowe spotkanie jest gratisowe i niezobowiązujące!

Znajduje się w: Wyposażenie i dekoracja