Przemot H.P.T. Chmiel S.J.

Centralna 31B
Wrocław
52114
Poland
Osoba kontaktowa: Henryk Chmiel
Telefon: 713465649

Firma Przemot powstała w 1993 roku pod Wrocławiem w Brochowie. Przez cały czas prowadzonej działalności zdobyła duże doświadczenie w branży. Stosowanie najnowszej technologii oraz przyjmowanie wysokiej klasy specjalistów sprawiło, że jakość świadczonych usług jest na najwyższym poziomie.

 

Naszą firmę cechuje terminowa realizacja zleceń oraz konkurencyjne ceny, dzięki czemu zdobyliśmy reputacja i prestiż.

 

Proponujemy obróbkę blach CNC: cięcie laserem lub plazmą CNC, gięcie blach prasą krawędziową, spawanie, zgrzewanie, tłoczenie na prasach mimośrodowych oraz wykonywanie różnych kształtów. W ofercie znajduje się również obróbka skrawaniem CNC, produkcja elementów stalowych do systemów kominowych firmy Schiedel, dylatacje do posadzek przemysłowych, okucia ogólnobudowlane i inne.

 

Nasza firma Przemot zajmuje się obróbką stali czarnej, nierdzewnej, kwasoodpornej i aluminium. Produkuje też zbiorniki i konstrukcje ze stali K.O. dla przemysłu spożywczego i budownictwa.

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy to zapraszamy na stronę www.przemot.com.pl oraz do kontaktu telefonicznego 071-346-56-49 w godz. 8.00-16.00.