B+S Import Eksport Usługi Transportowe Bożena Kęszycka

Chrcynno 141
Nasielsk
05190
Poland
Osoba kontaktowa: Bożena Kęszycka
Telefon: 600880652

Panzer Farm to idealne miejsce dla miłośników militariów, historii i ekstremalnego wypoczynku. Tutaj mogą oni realizować swoje pasje oraz doświadczyć niewiarygodnych przeżyć z dala od miejskiego zgiełku, w bliskim kontakcie z przyrodą.

 

Wielbiciele militariów mają tutaj szansę przeżycia fantastycznej przygody. Dla każdej osoby goszczącej Panzer Farm możliwa jest przejażdżka czołgiem albo zasiąście za kierownicą terenowych pojazdów wojskowych. Samochody te mają do pokonania niełatwy teren, dlatego każda jazda jest poprzedzona krótkim szkoleniem. Atrakcją jest także jazda uczestnika, jako pasażera, na motocyklu z koszem, który jest zaopatrzony w marker paintballowy lub karabinek. W trakcie jazdy po grząskim terenie uczestnik strzela do ukrytych tarcz.

 

Niesamowitych przeżyć dostarczają też manewry paintballowe, kiedy to dwie drużyny rozgrywają pomiędzy sobą bitwę w lesie ubierając się wcześniej w specjalistyczną odzież.

 

Uczestnicy mają też do dyspozycji karabinki i pistolety pneumatyczne - bitwy rozgrywają na terenowej strzelnicy, a ich celami są sportowe tarcze strzeleckie.

 

Każdy moment spędzony na Panzer Farm na długo pozostanie w pamięci każdej osoby.

Znajduje się w: Militaria