TandSnow

Grzybów 17a
Wadowice Górne
39308
Poland
Telefon: 500042268

Adrenalina jest to coś, co sprawia, że jesteś szczęśliwy - dosłownie i w przenośni? Inspirują Cię nowe, ekstremalne wyzwania? Jesteś żądny świata i przygód? Świetnie! Serdecznie zapraszamy Cię do niespodziewanej podniebnej podróży Twojego życia!

 

TANDsnow jest przedsiębiorstwem, które funkcjonuje od 2010 roku i zajmuje się szkoleniami oraz skokami spadochronowymi w tandemie z instruktorem. W zimie natomiast szkolimy grupy oraz indywidualne jednostki w jeździe na nartach lub snowboardzie. Trenerzy, którzy pracują w TANDsnow są zawodocami i mogą pochwalić się mają wieloletnie doświadcznie w skokach ze spadochronem, jak i w prowadzeniu szkoleń narciarskich i snowboardowych.

 

Nasi tandem-piloci nie są tylko instruktorami cywilnymi, ale również wojskowymi, którzy na codzień zajmują się skokami szkoleniowo-bojowymi z ogromnych wysokości.

 

W swojej ofercie posiadamy:

-skoki tandemowe z instruktorem, które są niezwykłym doświadczeniem i przeżyciem

-szkolenie spadochronowe polegające na skoku z 4000m wraz z instruktorem, który jest od nas na wyciągnięcie ręki i uczy, w jaki sposób powinno odbywać się tzw. wolne spadanie.

-szkolenia z jazdy na snowboardzie oraz nartach,

-skoki ze spadochronem w górach

 

Skoki ze spadochronem w tandemie przebiegają w sześciu etapach:

-pierwszy, który polega na szkoleniu naziemnym,

-drugi, który odbywa się już na pokładzie,

-trzeci, w którym zbliżamy się do progu, by zeskoczyć,

-czwarty - tzw. swobodne spadanie, jeszcze bez spadochronu,

-piąty - jest to lot z rozłożonym już spadochronem,

-szósty, zakończony lądowaniem.

 

Działalność naszej firmy prowadzimy na obszarze południowej Polski: w Krakowie, Bielsku Białej oraz Nowym Targu.

 

Skok ze spadochronem jest wspaniałą przygodą. Możesz go przeżyć sam lub też sprezentować go bliskiej osobie. Jeżeli nie jesteś przekonany do tego, że taka atrakcja jest dla Ciebie - nie czekaj! Wejdź już dziś na naszą stronę internetową: http://www.tandsnow.com i przekonaj się, że skoki ze spadochronem to wspaniała zabawa!

Znajduje się w: Obiekty sportowe