Abomiz

Graniczna
Marki
05270
Poland
Osoba kontaktowa: Marek Kowalski
Telefon: 22 771 60 60

Zamierzasz w najbliższym czasie zorganizować zebranie i poszukujesz rozkosznego i taniego Cateringu? Może w Twoim życiu nadchodzi niezwykle znaczący moment i chcesz urządzić przyjęcie dla swoich krewnych? Jeżeli tak to perfekcyjnie trafiłeś, dlatego że firma Abomiz jest w tym najlepsza.

 

Nasza firma istnieje od 2002 roku, dzięki czemu mamy niezwykle duże doświadczenie w organizacji cateringu na bankiety, przyjęcia okolicznościowe, a także organizacji wyżywienia dla członków przeróżnych zebrań. Posiłki, które wykonujemy są w całości zbilansowane i powstają przy współpracy dietetyka, dzięki czemu masz gwarancję  zdrowego pożywienia wysokiej jakości. Nasz personel posiadają duże doświadczenie gastronomiczno-hotelarskie i wysoką kulturę osobistą. Dla nas najistotniejsza jest satysfakcja  klienta i jego gości, wobec tego non stop polepszamy naszą działalność. Posiadamy również możliwość  zorganizowania przyjęć  na skwerze z wykorzystaniem grilla, co w ostatnim czasie ogromnie zyskuje na popularności.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy to koniecznie zajrzyj na nasza stronę internetową , przejrzyj wzorcowy jadłospis i skontaktuj się z nami. Zaufało nam wielu klientów, zaufaj i Ty!

Znajduje się w: Restauracje